Hectronic na targach UNITI expo

W tym tygodniu Stuttgart stał się europejskim centrum innowacji dla branży stacji paliw i elektromobilności, a my z Hectronic aktywnie uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu.

Targi UNITI expo 2026 to dla nas doskonałe miejsce do spotkań z partnerami i z klientami z całego świata oraz znakomita okazja do rozmów o przyszłości nowoczesnych stacji paliw, automatyzacji sprzedaży i cyfrowych rozwiązaniach dla branży e-mobility.

Ogromne zainteresowanie odwiedzających targi wzbudził prezentowany przez nas innowacyjny hub energetyczny, który pokazuje, jak tradycyjna stacja paliw może przekształcić się w nowoczesne, wielofunkcyjne centrum energii i mobilności.
Hub energetyczny to rozwiązanie, które umożliwia obsługę zarówno pojazdów spalinowych, elektrycznych oraz zasilanych paliwami alternatywnymi, takimi jak H2 czy LNG/CNG. W praktyce oznacza to możliwość połączenia w jednej lokalizacji różnych źródeł energii, nowoczesnych systemów płatności i zaawansowanego zarządzania infrastrukturą i daje odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku transportowego a operatorom tradycyjnych stacji paliw pozwala przygotować swoje obiekty na transformację energetyczną i nowe modele mobilności.

Wyjątkowo dużo pozytywnych emocji wywołał również nasz nowy tankomat Heconomy, zaprojektowany z myślą o nowoczesnym i w pełni zautomatyzowanym zarządzaniu wydawaniem paliwa na zakładowych stacjach paliw. Intuicyjny interfejs z kolorowym ekranem dotykowym, integracja z oprogramowaniem do zarządzania i raportowania HecPoll w modelu SaaS, współpraca z systemem pomiaru poziomu paliwa w zbiornikach, kompatybilność z systemem automatycznej identyfikacji pojazdów podczas tankowania PetroPoint i systemem kontroli urządzeń PetroLine pokazują, jak dziś powinno wyglądać profesjonalne i komfortowe tankowanie pojazdów firmowych.

UNITI expo to dla nas nie tylko prezentacja naszej technologii, ale również przestrzeń, w której realnie kreujemy kierunki rozwoju branży. My nie dopasowujemy się do zmian - my je tworzymy! Dlatego wracamy ze Stuttgartu z podniesioną głową, nową energią i jeszcze większą motywacją do rozwijania innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów w Polsce, Europie i na całym świecie.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Hectronic. Do zobaczenia podczas realizacji wspólnych projektów!